Specjalista od podłóg komercyjnych i przemysłowych

Zobacz zalety R-Tile poniżej

Dlaczego warto wybrać płytkę R do swoich potrzeb podłogowych?

Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu, technologii i profesjonalnego dotyku doskonałości, sami wytwarzamy i wytwarzamy każdą płytkę, dzięki czemu Twoje bezpieczeństwo jest wzmocnione dzięki wiodącym rozwiązaniom płytek podłogowych R-Tek. Płytki podłogowe do zastosowań przemysłowych i handlowych R-Tek, zapewniające najwyższą jakość oraz estetyczne, opóźniające ciepło i działanie chemikaliów, o doskonałym wyglądzie i dotyku, które wspierają aranżację wnętrz, zapewniają najwyższą jakość. Aby zapewnić sobie spokój w przestrzeni komercyjnej, przemysłowej lub mieszkalnej, skorzystaj z naszych rozwiązań podłogowych R-Tek już dziś.

R-Tek Manufacturing oferuje najlepsze na rynku rozwiązanie do podłóg przemysłowych i detalicznych, oferując wyjątkową wartość dożywotnią wiodącym markom i podłogom garażowym w ponad 20 krajach na całym świecie. Oferujemy najwyższej jakości, trwałe rozwiązanie blokujące, zapewniające najwyższy zwrot z inwestycji, od zera do minimalnego czasu przestoju z szybką i łatwą instalacją.

Dzięki bogatym i atrakcyjnym odcieniom, wykończeniom, teksturom i łatwym opcjom łączenia, R-Tek Manufacturing produkuje najtwardsze i najlepsze płytki z szybką i prostą instalacją. Nasze podstawowe uzupełnienie oferty w zakresie wszechstronności i zastosowania w przestrzeniach przemysłowych, biurowych, handlowych, fabrycznych i magazynowych. Idealny do domu lub firmy, garażu samochodowego lub siłowni, R-Tek Manufacturing oferuje cały wygląd i jeszcze więcej praktyczności. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać zwycięskie rozwiązanie dla Twoich podłóg na naszym konkurencyjnym rynku.

Spójrz na opinie naszych klientów Trust Pilot

Dowiedz się, dlaczego jesteśmy liderem w branży płytek podłogowych w każdej przestrzeni:

Najlepsze surowce

Jesteśmy dumni z używania najlepszych surowców, a nasze płytki zmniejszają hałas i kurz.

Konkurencyjne ceny

Nasze konkurencyjne ceny nigdy nie pogarszają jakości, a jedynie maksymalizują bezpieczeństwo i ochronę podłogi, są antypoślizgowe i trwałe.

Najlepsze wyniki

Staranna i precyzyjna produkcja oznacza najlepsze wyniki dzięki naszym wiodącym płytkom przemysłowym i handlowym.

Szeroka gama stylów

Znakomite kolory i opcje drukowania, powierzchnie i tekstury, które poprawiają wygląd przestrzeni.

Kolekcja Professional Design

Genialne designerskie płytki zapewniają wyrafinowane, czyste i dopracowane wykończenie wyglądu i stylu otoczenia.

Odporny na wilgoć

Płytki podłogowe przemysłowe i komercyjne R-Tek nie mają membrany odpornej na wilgoć, jastrychu i nie wymagają kleju.

Idealne dla wszystkich branż

Nasze płytki są uniwersalne i idealne do każdego pomieszczenia – komercyjnego, przemysłowego lub mieszkalnego.

Ścisłe zapewnienie jakości

Dzięki godnej uwagi akredytacji CE i przestrzeganiu przepisów ISO 9001, ściśle przestrzegamy zasad jakości i standardów.

Dodatkowa izolacja

W chłodne miejsca lub w chłodniejsze pory roku uzyskaj podwójny komfort dzięki naszym płytkom – dodatkowa izolacja.

Czy wspominaliśmy prostą, szybką instalację?

Płytki blokujące R-Tek: łatwa integracja i nieograniczone korzyści w każdej przestrzeni. Bez zmartwień, bez stresu, bez przygotowania i bez marnowania czasu na żmudne przygotowanie lub montaż naszych wysokiej jakości przemysłowych i komercyjnych płytek podłogowych. Dzięki wszystkim zaletom minimalnego wysiłku i łatwym do zainstalowania płytek podłogowych, systematyczna pomysłowość R-Tek Manufacturing łagodzi wszelkie dodatkowe problemy głowy, których wymagają inne rozwiązania podłogowe. Priorytetowo traktujemy Twoje potrzeby, czas i zasoby, aby zapewnić najlepsze dzisiaj rozwiązanie blokujące płytki.

Nasz blog i aktualności oferują innowacyjne i popularne spostrzeżenia, trendy oraz najnowsze zastosowania i zastosowanie płytek podłogowych R-Tek.

Zobacz, co się ostatnio dzieje w R-Tek News, a pomocne wskazówki, spostrzeżenia i więcej informacji na temat stosowania i użytkowania naszych płytek podłogowych znajdują się na naszym blogu!

No post found!

Nasi klienci

Nadal potrzebujesz przekonujące? Zobacz więcej

Zrównoważone & przyjazne gospodarczo

Każda płytka jest produkowana z precyzją, dbałością i szacunkiem dla środowiska. Używając materiałów pochodzących z recyklingu, które zachowują jakość, zrównoważony rozwój i stabilność, R-Tek Manufacturing oferuje wydajnie generowane rozwiązania w zakresie płytek. Dzięki różnym cyklom ponownego wykorzystania, nasza wiodąca metodologia oznacza, że ​​stosowane przez nas surowce będą zawsze służyć temu celowi z wydajnością iz myślą o ziemi. Zmniejsz swój ślad węglowy i wkrocz w przyszłość dzięki numer jeden wśród przemysłowych i komercyjnych płytek podłogowych w dzisiejszych czasach. Nasze potężne narzędzia produkcyjne, technologia, wyposażenie i zespół ekspertów zawsze będą brać pod uwagę twoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo Matki Natury, w parze z prawdziwie innowacyjnym rozwiązaniem.

Łatwe czyszczenie & konserwacja

Kluczowym elementem misji R-Tek Manufacturing jest utrzymanie doskonałości w produkcji i dostarczaniu rewolucyjnych kafelków i rozwiązań z naprawdę istotnymi korzyściami dla firm i domów. Dlaczego montaż płytek podłogowych nie powinien być prosty i bezpośredni, aby zmaksymalizować produktywność i czas? Uważamy, że tak i dlatego R-Tek Manufacturing zawsze spełnia i przewyższa oczekiwania osób i firm poszukujących łatwego czyszczenia i optymalnej higieny. Nasz prosty system blokujących podłóg w połączeniu z wyrafinowaną inżynierią oznacza od zera do minimalnego czasu przestoju dla firm oraz mniej bólów głowy i porządków w domu. Płytki R-Tek można nie tylko zainstalować w niewiarygodnie krótkim czasie, zaledwie kilka godzin, ale nasz produkt zapewnia także duży zwrot z inwestycji w koszty konserwacji, dzięki czemu każda minuta to minuta, a każdy grosz mądrze wydany.

Szybka instalacja

Nasi klienci są naszym najwyższym priorytetem, jeśli chodzi o rozwój i konserwację naszych standardowych płytek podłogowych w branży przemysłowej, generowanych przy użyciu wiedzy specjalistycznej i uwzględnienia Twoich potrzeb. Zapomnij o poważnych problemach z czyszczeniem, materiałami eksploatacyjnymi lub ciężkim sprzętem i ciesz się niezwykłym doświadczeniem użytkownika dzięki specjalistycznym materiałom. Nasz najnowocześniejszy park maszynowy umożliwia naszym klientom łatwą kontrolę higieny, sterylności i szybkie usuwanie kurzu. Nasze blokujące się płytki podłogowe zapewniają optymalną satysfakcję, więc brud i brud należą do przeszłości, a nowy poziom czystości należy do Ciebie dzięki płytce R.

Styl & kolor

Wiemy, że badania i wiedza przy wspaniałej pracy zespołowej mogą zapewnić znakomity produkt końcowy. Zespół ekspertów R-Tek Manufacturing opracował metodologię i podejście do zaspokajania potrzeb klientów. Oferujemy szeroką gamę opcji projektowania, które idą w parze z praktyczną trwałością, trwałością i po prostu wyjątkową jakością płytek podłogowych. Wszechstronne, łatwe do mieszania i dopasowywania do wszystkiego, od eleganckiego, po retro i klasyczny wygląd, Twoje płytki R-Tek są ręcznie wykonane przez nasz zespół, zapewniając dużą wartość przez cały okres użytkowania i styl. Z naszej kolekcji kolorów, tekstur, wykończeń i edycji projektu mamy wszystko, czego potrzebuje przestrzeń mieszkalna, handlowa lub przemysłowa, aby cieszyć się zaletami rozwiązania najwyższej jakości.