About

Czym się wyróżniamy?

Dokładamy wszelkich starań i ciężko pracujemy nad kluczowymi elementami, aby pozostać w czołówce na rynku.

NAGRODY

Po zdobyciu licznych nominacji i nagród, zbieramy owoce naszej ciężkiej pracy. Naszym niezmiennym celem jest doskonałość i jesteśmy przez to uznawani.

CIĘŻKA PRACA

Wierzymy, że nic nie zastąpi ciężkiej pracy, a rozwój naszego zespołu jest tego najlepszym przykładem. Wraz ze wzrostem naszej firmy, rośnie nasza wyszkolona kadra.

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

Pracownicy sprzedaży i kierownicy projektów w firmie R-Tek współpracują z naszymi klientami na całym świecie, aby każde zadanie zostało wykonane na najwyższym poziomie, za pomocą naszych najwyższej jakości produktów.

GLOBALNA SPRZEDAŻ

Produkty R-Tile są znane wszędzie - przez Australię aż po Amerykę Południową. Współpracujemy z architektami, monterami, i przedstawicielami wiodących marek, aby dostarczyć R-Tile globalnym nabywcom.

BADANIA I ROZWÓJ

Nasz wkład w zespół Badań i Rozwoju dostarczył dużą część na wypłatę dywidend. Możemy pozwolić sobie na chwilę odpoczynku i podziwiać nasz wspaniały produkt. A gdyby tak ruszyć naprzód i udoskonalić go jeszcze bardziej?

TECHNOLOGIA

Technologia to dla nas przyszłość. Dokładamy wszelkich starań, aby wykorzystywać najnowsze osiągnięcia technologii oraz zbudować lepszy wizerunek firmy R-Tek.

BADANIA I PROJEKTOWANIE

W R-Tek specjalizujemy się nie tylko w produkcji asortymentu płytek R-Tile. Posiadamy również silny zespół Badań i Projektowania, który opracował szereg nowych, innowacyjnych produktów takich jak: nowoczesne i bardziej wytrzymałe posadzki łączone, w tym wiodące posadzki z ukrytym łączeniem, oraz ostatnio opatentowany nowy projekt kolekcji Design, który jest rewolucyjnym produktem na rynku.

PRODUKCJA

R-Tek samodzielnie produkuje gamę produktów R-Tile z wykorzystaniem dwunastu najnowocześniejszych maszyn do formowania i prowadzi działalność 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu.

DANE DOTYCZĄCE ŚRODOWISKA

Wszystkie materiały wykorzystywane w produkcji płytek R-Tile są zgodne z normami REACH.

Gama produktów R-Tile ma ocenę A + zgodnie z normami BREEM.

JAKOŚĆ

R-tek działa według norm ISO 9001. Zyskał reputację dostawcy wysokiej jakości produktów. Wszystko dzięki doskonałej sieci dystrybucji, która pozwoliła firmie stać się liderem na rynku europejskim w zakresie posadzek przemysłowych.

Wszystkie produkty są wytwarzane zgodnie z normą CE 14041:2004, a gama produktów jest akredytowana, aby spełnić wszystkie odpowiednie normy brytyjskie i europejskie.