Jakie narzędzia są wymagane do zainstalowania R-Tile?

Jedną z wielu zalet korzystania z R-Tile jest to, że nie są wymagane żadne specjalistyczne narzędzia inne niż: a. młotka gumowa do podłączenia połączeń blokujących b. nóż Stanley z wklęsłym ostrzem c. przy cięciu przemysłowych płytek R alternatywą dla noża Stanley jest Układanka elektryczna lub Piła stołowa. Ostrze odpowiednie do cięcia drewna jest najlepsze. d. krawędź prosta e. Płytka tnąca i miara taśmy f. znacznik ołówkiem lub kredą

Surowce, jakość i środowisko – Dlaczego warto używać R-Tile?

R-tek jest wiodącym na świecie producentem płytek blokujących, stąd jesteśmy w stanie zakupić najlepsze surowce w najbardziej konkurencyjnych cenach. Nasza fabryka jest najnowocześniej, a każda wyprodukowana płytka jest najwyższej jakości. R-tek działa zgodnie z normą jakości 9001, a wszelkie odrzucone płytki są poddawane recyklingowi w celu użycia w produkcji czarnych płytek.

Jak szybko po instalacji mogę korzystać z podłogi?

Podłogi R-Tile można używać natychmiast po jego zainstalowaniu. Jest to jedna z wielu zalet systemu podłogowego R-Tile.

Czy płytki można instalować na winylu/wykładziną/malowane podłogi?

Zaleca się, że płytki mogą być instalowane na winylu i malowane podłogi jednak, gdy płytki mają być instalowane w obszarze, gdzie jest dywan lub płytek dywan zaleca się, że są one usuwane przed instalacją.

Czy R-tek jest producentem?

Tak – firma R-tek specjalizuje się w projektowaniu i produkcji systemów podłóg blokujących. Jesteśmy wiodącym na świecie producentem i sprzedajemy naszą gamę produktów na całym świecie. Nasza najnowocześniej fabryka ma swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii. Mamy szeroką gamę wzorów i nieustannie przynoszą nowe i innowacyjne produkty na rynek. Bycie producentem umożliwia R-tek oferowanie najbardziej konkurencyjnych cen i produktów o najwyższym standardzie.

W jakich przypadkach muszę używać kleju z R-Tile?

W zdecydowanej większości zastosowań płytki mogą być luźne ułożone i klej nie jest wymagane. Wyjątki od tego są, gdy płytki mają być instalowane w obszarze, gdzie wózek widłowy z bardzo wysokim punktem załadunku jest używany. Przykłady tego obszaru:

A. REACH Truck lub 3-kołowy wózek widłowy, który działa w zamkniętej przestrzeni z bardzo ciasnych kręgów skrętu.

B. Zalecamy również stosowanie kleju w instalacjach o ekstremalnych wariantach temperatur.

C. Obszar z południowym stoi drzwi zatoki załadunku, który jest narażony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Klej polecamy FBall 81.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych porad, prosimy o kontakt z naszym działem technicznym.

Jak są utrzymywane płytki?

Zapoznaj się z naszymi instrukcjami dotyczącymi instalacji i konserwacji, aby uzyskać bardziej szczegółowy przewodnik po czyszczeniu, ale w ogólnych warunkach zalecamy, aby najpierw wycierać lub odkurzyć kurz, a następnie wilgotne [nie mokre] MOP płytek. Woda sama lub z niewielką ilością detergentu wystarczy albo MOP lub obrotowy suszarka płucze, jeśli są dostępne. Można użyć bufora z wełny jagnięcej Pad, aby buff czystą suchą podłogę do niesamowitego blasku. W razie potrzeby można wąż z podłogi z węża ogrodowym lub myjki [pod 1300 psi].

Co to jest wykonane z R-Tile?

Płytki są wykonane z 100 PVC związku i oferujemy również szereg recyklingu płytek w czerni i szarości.

Czy R-Tile może być zainstalowany na zewnątrz?

Nie zalecamy stosowania R-Tile na zewnątrz.

Jakie są różnice między różnymi grubościami i projektami R-Tile?

Zalecamy, aby nasze 7mm przemysłowe płytki jaskółczy ogon jest używany w środowiskach, w których wózki widłowe lub bardzo duży ruch jest obecny. Dla wszystkich innych obszarów grubość i powierzchnia jest kwestią wyboru klienta.

W przypadku korzystania z R-Tile w środowisku garażu, co należy wziąć pod uwagę?

R-Tile został pomyślnie zainstalowany na całym świecie w krajowych i komercyjnych garaży tworząc czyste i inteligentne, wolne od kurzu środowisko, które jest estetycznie. Istnieją jednak pewne ważne zagadnienia, które należy wziąć pod uwagę. Plamy z opon samochodowych opony gumowe będą plamy prawie każdy rodzaj podłogi, w tym gołe betonu, malowane i winylu podłogi. Plamę jest reakcja chemiczna i nie uszkodzić płytek lub mieć wpływ na ich trwałość.

Co powoduje barwienie? barwienie jest spowodowane przez komponent wykorzystywany w produkcji opon samochodowych o nazwie „6PPD” [fenaline diamine]. 6PPD jest przeciwutleniaczem i dodaje się do produktów gumowych, aby oprzeć atak środowiskowy przez ozon i światło ultrafioletowe. Ma również inne korzystne efekty w formowania gumy. Ponieważ przyczynia się do kosztów wytwarzania opon, producenci zazwyczaj dodają je tylko do miękkich, wysokowydajnych opon. Barwienie jest ciemnoszary/zielony wygląd i pokaże w ciągu 4 – 5 godzin od opony znajduje się na płytku. Plamy nie można usunąć, ponieważ jest to reakcja chemiczna pomiędzy 6PPD a powierzchnią, z którą się kontaktujemy.

Jak uniknąć problemu barwienia, ponieważ plamka jest ciemno szary/zielony jest znacznie mniej oczywiste w ciemniejsze kolory i jest prawie nie do odróżnienia od koloru naszego Dark Grey/płytki Anthracite [co również zdarza się być jednym z najmądrzejszych i najbardziej popularnych kolorów]. Jest to również mniej oczywiste w odcieniach czerni i zieleni. Należy unikać jasnoszarego, żółtego, białego i czerwonego. Jeśli chcesz użyć lżejszych kolorowych płytek, aby rozjaśnić garaż lub warsztat, Zaprojektuj podłogę w układzie, który zawiera różne kolory przy użyciu ciemniejsze kolorowe płytki, gdzie samochód będzie zaparkowany. Poniższe przykłady mogą być pomocne:

A. Użyj czarnych lub antracyt płytek, gdzie opony będą siedzieć

B. umieścić paski z czarnych/antracyt płytek, gdzie reszta opon

C. dodać czarne/antracyt płytek pod silnikiem, gdzie olej może kapać

Katalizatory, gdy samochód jest uruchomiony katalizator dostaje bardzo gorąco i jeśli samochód pozostaje uruchomiony podczas posiedzenia na płytkach może spowodować płytki bezpośrednio pod konwerterem, aby rozwinąć się przez ciepło. Jest to tylko tymczasowy problem i płytki skurczy się z powrotem do ich pierwotnego rozmiaru po usunięciu źródła ciepła. W ruchliwym garażu handlowym warto rozważyć klejenie płytek w dół między dźwigów lub rampy, gdzie pojazdy mogą być pozostawione z silnikiem działa.

Czy mogę używać ciężkich maszyn, takich jak podnośnik podłogowy czy wózek widłowy?

Tak. Podczas instalacji R-Tile w środowiskach, w których używane są ciężkie maszyny, takie jak wózki widłowe, zaleca się stosowanie naszych 7 mm przemysłowych sprzężenie jaskółczy ogon. Wyjątkowość tego sprzężenia zapewnia system blokujący, który jest lepszy od naszych konkurentów. W niektórych przypadkach może być konieczne przylegania płytek. Aby uzyskać poradę na ten temat prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży.

Czy R-Tile może być zainstalowany na podłodze, która nie została odtłuszczona i jest wilgotna?

Tak – ponieważ R-Tile jest luźnym układem układowym, może być zainstalowany na zanieczyszczonych podłożach i może być również stosowany w środowiskach, w których podłoże jest wilgotne, ponieważ przyłącza pozwalają na odparowanie.

Gdzie można zainstalować R-Tile?

Wszechstronność asortymentu R-Tile czyni go idealnym produktem do montażu w wielu różnych środowiskach, począwszy od zastosowań przemysłowych i komercyjnych po domowe.

Czy podłoże należy naprawić przed zainstalowaniem R-Tile?

Nie – z wyjątkiem obszarów, które mają pęknięcia lub brakujące kawałki cementu. W tym przypadku obszary te będą musiały być wypełnione z mieszanki Self-Levelling przed R-Tile jest zainstalowany. Wszystko, co jest wymagane jest wycierać lub odkurzyć podłogę przed rozpoczęciem instalacji. Nie jest konieczne do piaskowania lub detergentu umyć podłogę, gdy płytki są luźne ułożone.

Dlaczego systemy podłogowe z blokadą R-tek?

Na pierwszy rzut oka Porównując cenę R-Tile do innych systemów podłogowych, takich jak winyl, farby lub żywice, może się wydawać, że systemy blokujące R-tek są droższe. Jednak jeśli Weźmy pod uwagę następujące punkty, płytki R-tek są bardziej odpornym produktem, który faktycznie kosztuje mniej.

-Zakres R-Tile waha się od 7mm do 4mm w porównaniu do winylu, farb i żywicy, które zazwyczaj nie mają więcej niż 1,5 mm grubości. Dzięki temu gama R-tek jest bardziej odpornym i wytrzymałym systemem podłogowym dla Twoich pieniędzy.

-Płytki R mogą być układane na uszkodzonej, wilgotnej lub nierównej powierzchni i w odróżnieniu od innych produktów podłogowych nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności, aby zainstalować. W większości przypadków nie jest konieczne klej R-Tiles stąd oszczędności na specjalistycznych wykonawców, jastrychy podłogowe i klejów.

-R-Tile, po zainstalowaniu, mogą być stosowane natychmiast stąd jest bardzo mało zakłóceń w środowisku, w którym jest instalowany w przeciwieństwie do produktów konkurentów, które często mogą wymagać okresu 24 – 48 godzin przed podłoga może być używany, a tym samym oszczędność pieniędzy na czasu. Jest to bardzo istotne podczas instalacji płytek w fabryce lub w środowisku zespołu.

-Firmy finansowe są często skłonni do finansowania kosztów podłogi R-Tile, ponieważ nie jest postrzegana jako środek trwały i mogą być usuwane i sprzedawane ponownie. Jako luźny system świeckich może być również traktowany jako składnik aktywów na rachunkach spółki i co roku jest odpowiednio spisywany. Istnieją korzyści podatkowe dla firm, aby to zrobić.

-W przypadku przenoszenia do nowych pomieszczeń R-Tiles można usunąć i łatwo zainstalować ponownie.

-R-Tile jest 100 do recyklingu.