Co sprawia, że ​​R-Tek jest najlepszy?

WYGRANA NAGRODA
PRACOWAĆ CIĘŻKO
ZARZĄDCY PROJEKTUT

Po nominacji i zdobyciu licznych nagród nasza ciężka praca zbiera nagrody. Naszym celem jest zawsze doskonałość i jesteśmy do tego doceniani.

Uważamy, że nic nie zastąpi ciężkiej pracy, a nasza stale rosnąca siła robocza jest tego najlepszym przykładem. Wraz z rozwojem naszej firmy i wykwalifikowanej siły roboczej.

Pracownicy sprzedaży i kierownicy projektów R-Tek współpracują z naszymi klientami na całym świecie, aby zapewnić najwyższą jakość każdego zlecenia dzięki naszym produktom wysokiej jakości.

BADANIA I ROZWÓJ
PRACOWAĆ CIĘŻKO
GLOBALNA SPRZEDAŻ

Nasza inwestycja w nasz zespół badawczo-rozwojowy przyniosła nam znaczne dywidendy. Łatwo byłoby usiąść i podziwiać nasz świetny produkt, dlaczego nie posunąć się naprzód i uczynić go jeszcze lepszym!

Uważamy, że nic nie zastąpi ciężkiej pracy, a nasza stale rosnąca siła robocza jest tego najlepszym przykładem. Wraz z rozwojem naszej firmy i wykwalifikowanej siły roboczej.

Serie R-Tile były używane wszędzie, od Australii po Amerykę Południową. Współpracowaliśmy z architektami, monterami sklepów i głównymi przedstawicielami marek, aby pomóc firmie R-Tile dotrzeć do globalnej publiczności.

Jakość

R-Tek działa zgodnie ze standardami ISO 9001 i ma reputację dostarczając produkty wysokiej jakości, wsparte doskonałą siecią dystrybucji, która pozwoliła firmie stać się liderem na rynku w Europie w zakresie łączenia płytek podłogowych.


All products are produced in accordance with CE 14041:2004 and the product range is accredited to meet all relevant UK and European standards.

Produkcja

R-Tek produkuje we własnym zakresie asortyment blokujących się płytek podłogowych R-Tile przy użyciu 12 najnowocześniejszych maszyn do formowania i działa 24 godziny, 5 dni w tygodniu.

Środowiskowy

Wszystkie materiały użyte do produkcji asortymentu R-Tile są zgodne z REACH.

Gama produktów R-Tile ma ocenę A + zgodnie ze standardami BREEM.

R-Tek działa również ściśle zgodnie z normami środowiskowymi ISO 14001-2004, zgodnie z którymi wszystkie odpady podlegają 100% recyklingowi i obejmują wszystkie płytki odrzucone itp., Które są granulowane i ponownie przetwarzane w celu wytworzenia nowych czarnych płytek.

Projekt badawczy

R-Tek specjalizuje się nie tylko w produkcji asortymentu R-Tile, ale ma także silny zespół badawczo-rozwojowy, który opracował szereg innowacyjnych nowych produktów, w tym nowoczesne i bardziej wytrzymałe płytki z gołębim ogonem o strukturze interlock wraz z liderem rynku ukryte połączenie płytek łupkowych, a ostatnio opatentowanej płytki projektowej, która jest rewolucyjnym nowym produktem na rynku.