Podłogi siłowni R-Tile

Gama płytek podłogowych R-Tile to idealne rozwiązanie do każdego centrum fitness lub domowej siłowni. Łącząc profesjonalne wykończenie w 10 jasnych i żywych kolorach z antypoślizgową powierzchnią, która jest zarówno ciepła, jak i miękka w chodzeniu.

Rozwiązanie R-Tile jest szybkie i łatwe w montażu i można je wykorzystać do pokrycia nierównych, wilgotnych i zakurzonych podłóg przy niewielkim lub zerowym przygotowaniu podłoża.

Płytka podłogowa R-Tile 7 mm została zaprojektowana, aby poradzić sobie z obciążeniami ciężkiego sprzętu do ćwiczeń i jest odporna na uderzenia, aby poradzić sobie z dużymi ciężarami spadającymi. Nadaje się do domowej siłowni lub pomieszczeń komercyjnych.

Wybór i reputacja podłóg na siłowni

Nasz system łączenia płytek podłogowych na siłownię oferuje nie tylko szybki i łatwy montaż, ale także trwałą opcję podłóg, z której korzystają najlepsze marki siłowni na całym świecie, takie jak David Lloyd.

Oprócz oferowania różnych kolorów, oferujemy również szereg wykończeń, w tym kratkę i ukryte płytki łączące, niezależnie od tego, czy wyznaczają określone obszary, takie jak ciężary lub obszary cardio, R-Płytka ma to, czego potrzebujesz.

Co wyróżnia podłogę garażową R-Tile?

System podłóg garażowych R-Tile został zaprojektowany z myślą o dużym natężeniu ruchu i trwałości. Nasza blokada jest wielokrotnie nagradzana i jest teraz sprzedawana na całym świecie, gdy wiadomo o jej jakości.

Blokada została zaprojektowana tak, aby wytrzymać ciężkie przedmioty, takie jak samochody i maszyny, aby nie ulegała osłabieniu w miarę upływu czasu. Dzięki markom takim jak Jaguar i Landover, ale tylko kilku, które korzystają z naszego rozwiązania podłóg garażowych w swoich fabrykach i garażach komercyjnych, daje to wyobrażenie o tym, jakie standardy jakości spełniają nasze płytki.

Nasz zespół płytek garażowych oferuje pomoc i porady, aby znaleźć naszych klientów idealną grubość i najbardziej opłacalne rozwiązanie podłóg garażowych dla ich potrzeb garażowych. Nie oferujemy tylko jednej grubości i wykończenia, nad którym ciężko pracowaliśmy, opracowując całą naszą ofertę, aby dać naszemu klientowi płytkę R, która spełni ich specyfikację.

zainstalować

Zakres kolorów

Cechy

Duże ciężary i maszyny

Po zaprojektowaniu nasz system blokujący podłogi do siłowni został zaprojektowany tak, aby wytrzymać największe obciążenia, w tym duże urządzenia do ćwiczeń i ciężary wolne.

Tam, gdzie niektóre podłogi mogą ulec uszkodzeniu lub wymagać wymiany, nasz system podłóg do siłowni zapewnia spokój ducha w zakresie jakości i wytrzymałości. Obszary o dużym natężeniu ruchu, takie jak tor cardio, również nie mają problemu z jego wytrzymałymi właściwościami.

Wszechstronność

Antypoślizgowość i wytrzymałość naszych blokujących płytek gimnastycznych sprawiają, że idealnie nadają się do każdej domowej siłowni. System blokowania został zaprojektowany z myślą o łatwej instalacji i jeszcze łatwiejszej konserwacji. Nasz specjalistyczny zespół sprzedaży został przeszkolony w zakresie wszystkich specyfikacji i potrzeb, które nasza podłoga zaoferuje naszym klientom. Możemy odpowiedzieć na wszystko, od jakich procedur czyszczenia i chemikaliów należy użyć? Czy podłoga jest odporna na wstrząsy dla dużych ciężarów? (Tak). Kolejną ważną zaletą jest to, że nasze podłogi na siłownię można opuścić na słabe i nierówne podłoża, stary dywan lub betonowe podłogi pokryte luksusową i stylową podłogą.

Łatwa instalacja i konserwacja

Kiedy ktoś wyobraża sobie komercyjną siłownię, myślimy, że jest szybka, zajęta i jasna, ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuje każda siłownia, są przestoje na podłodze. R-Tile oferuje rozwiązanie w postaci płytek podłogowych do siłowni, które można zainstalować nawet podczas aktywności na siłowni. Powierzchnie podłogowe można wykonywać sekcja po sekcji bez zakłóceń w pracy pyłu i głośnych maszyn. Dzięki siłowni do 200 m2 z wykorzystaniem trzech profesjonalnych instalatorów siłownia może zostać ukończona w ciągu jednego dnia.

W przypadku bieżącej konserwacji podłogi siłowni R-Tile jest ona prosta i może być wykonywana przez każdego. Po zakupie klienci są doradzani, co jest najlepsze dla konkretnego produktu, który wybiorą dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi.

Ochrona dźwięku

Dla nas jest to główny punkt każdej podłogi na siłowni, nikt nie chce usłyszeć uderzenia ciężaru uderzającego o podłogę ani echa muzyki uderzającej o niewłaściwą podłogę. Nasze płytki podłogowe do siłowni zapewniają spokój ducha w obu tych kwestiach. Tekstura i grubość płytki R oznaczają, że jest to amortyzator dla dowolnych obciążeń i klas, które można przeprowadzić. Oprócz tego nasze płytki podłogowe do siłowni oferują izolację akustyczną, co oznacza lepszą akustykę dla każdej sali gimnastycznej grającej muzykę w atmosferze, wydaje się drobnym punktem, ale ogromnym czynnikiem w tworzeniu właściwej atmosfery.

Kluczowe zalety

 • Łatwe do zainstalowania
 • Oferujemy bezpłatną ankietę witryny
 • Nie wymaga membrany, jastrychu ani klejów odpornych na wilgoć
 • Redukuje kurz i hałas
 • Zrównoważony ekologicznie
 • Wybór 10 kolorów
 • Konkurencyjne stawki
 • Producenci z Wielkiej Brytanii

 • Łatwy w czyszczeniu i utrzymaniu
 • Niższe koszty cyklu życia
 • Łatwy do przenoszenia i ponownego użycia
 • Akredytacja CE
 • Doskonała trwałość i antypoślizgowość
 • Ciepłe – izoluje podłogę
 • Ognioodporny – Bfl S1
 • Zmniejsza zmęczenie

Aplikacje

Sprawdź naszą galerię instalacji i aplikacji, aby dać Ci wyobrażenie o wyglądzie i możliwościach podłogi R-Tile Gym.

Zainstaluj obrazy

Informacje o masie i obciążeniu pojazdu

Ten film pokazuje różne grubości R-Tile oraz jaką masę i pojazdy mogą sobie poradzić w trudnych przemysłowych warunkach pracy.

Opcje podłóg fabrycznych