Podłogi R-Tile Excel (ukryte łączenie)

Dostępne w grubości 5 i 7 mm. Płytka podłogowa łącząca R-Tile Excel ma te same cechy, co standardowa teksturowana płytka tylna, z wyjątkiem zalet ukrytego systemu łączenia ze ściętą krawędzią, która zapewnia bardziej tradycyjny wygląd płytek winylowych.

Dostępna w dwóch grubościach, płytka podłogowa o grubości 5 mm jest odpowiednia tylko dla obszarów ruchu pieszego, a płytka podłogowa o grubości 7 mm nadaje się do ruchu pieszego i ruchu kołowego.

Płytki podłogowe łączące R-Tile Excel są luźno układane, szybkie i łatwe w montażu i wymagają minimalnego przygotowania podłoża. Wykonane są z wytrzymałego materiału PCV, który jest odporny na uderzenia i uderzenia o wysokim punkcie oraz objęte 10-letnią gwarancją na produkt.

Dostępne w 10 standardowych kolorach.

 

Instaluj obrazy

Zastosowanie

Kluczowe zalety

Łatwy montaż

Rozwiązania podłogowe R-Tile Excel zostały zaprojektowane tak, by poradzić sobie z różnymi zastosowaniami, np. ruch pieszy i lekki ruch kołowy. Wszystkie łączenia płytek podłogowych zapewniają dobrą izolację cieplną i akustyczną, a także doskonałe właściwości antypoślizgowe i antyuderzeniowe.

  • Sklepy, biura, szkoły i uczelnie (5 mm, 7 mm)
  • Obiekty sportowe i rekreacyjne, więzienia, posterunki policji i straży pożarnej (5 mm, 7 mm)
  • Garaże i warsztaty, wystawy (5 mm, 7 mm)
  • Szybki i łatwy montaż
  • Nie wymagana membrana przeciw wilgoci, taśma czy klej
  • Zredukowana emisja lotnych związków organicznych
  • Wskaźnik antypoślizgowości Non-Slip - R10

Płytki podłogowe Excel R-Tile mogą być instalowane bez konieczności stosowania membrany przeciwwilgociowej, jastrychu lub kleju, co pozwala na szybki czas instalacji przy niższych kosztach, a także znacznie zmniejsza emisję LZO.

Ukryte połączenie płytek podłogowych z blokadą Excela zapewnia bardziej estetyczną podłogę dla tych projektów, dla których pożądany jest lepszy wygląd.

Gama kolorów

English Standard Range Brochure