biuro Podłogi

Podłoga Heavy Duty.

R-Tile Wykładziny biurowe

Gama podłóg biurowych R-Tile oferuje wiele różnych wykończeń i wzorów. Linia Design Tile oferuje wygląd i wrażenie ceramiki z wszystkimi zaletami Luxury Vinyl. Standardowy program R-Tile może być również stosowany z wieloma wykończeniami, takimi jak Textured, ćwiekowany, szachownica i Excel (Hiddenjoin).

Płytka R-Tile została zastosowana zarówno w pomieszczeniach biurowych o luksusowym charakterze, jak i w tych o bardziej industrialnym wyglądzie. Wysokiej jakości technika oferuje spokój, że zarówno instalacja, jak i czyszczenie oraz konserwacja są wykonywane z łatwością.

Program Design Tile

Ta luksusowa płytka Vinyl bierze szturmem rynek podłóg biurowych. Wynika to z wielu czynników, m.in. z szybkości instalacji, bo przecież czas to pieniądz. Nasi klienci otrzymują podłogę, która oferuje jakość i wspaniały design z możliwością szybkiego montażu. Nie wierz nam na słowo, sprawdź nasze opinie na trustpilot, aby przekonać się, jak wspaniałe są nasze płytki.

Łatwy montaż

Niższy koszt cyklu życia

Redukuje kurz i hałas

Łatwy do czyszczenia i konserwacji

Niższy koszt cyklu życia

Akredytacja CE

Nie jest wymagana membrana przeciwwilgociowa, jastrych ani kleje

Zrównoważony ekologicznie

Doskonała trwałość i odporność na poślizg

Zmniejsza zmęczenie

Ciepła - izoluje posadzkę przemysłową

Do wyboru 10 kolorów

Aplikacje

Sprawdź naszą galerię instalacji i zastosowań, aby dać Ci wyobrażenie o wyglądzie i możliwościach podłogi R-Tile Office.

Idealne rozwiązanie dla biurowej podłogi

Dzięki szybkiemu i łatwemu montażowi dachówki R-Tile zostały wykorzystane przez największe marki na świecie, w najlepszych i najbardziej innowacyjnych pomieszczeniach biurowych, począwszy od lokali użytkowych, a skończywszy na wieżowcach.

Dlaczego warto wybrać płytki dekoracyjne jako rozwiązanie podłogowe w biurze?

Obejrzyj ten krótki film, aby dowiedzieć się kilku powodów, dla których kolekcja R-Tile Design Collection będzie idealna dla Twojej przestrzeni biurowej.

Instalacja R-Tile
Przewodnik

Jak łatwa jest instalacja ciężkiego rozwiązania podłogowego R-Tile? Obejrzyj krótkie wideo poniżej, aby się o tym przekonać.

Porównanie cech podłóg biurowych

Studia przypadków

Przepraszamy, nie udało nam się znaleźć żadnych postów. Proszę spróbować innego wyszukiwania.