Podłogi PVC

Płytki podłogowe R-Tile z PVC są idealnym rozwiązaniem do intensywnego użytkowania w biurach, sklepach, fabrykach i magazynach.

Podłogi R-Tile PVC

Blokujące płytki podłogowe R-Tile z PVC są idealnym rozwiązaniem do stosowania w przestrzeniach przemysłowych, biurowych, handlowych, fabrycznych i magazynowych. Idealny do domu lub firmy, garażu samochodowego lub siłowni.

Ręcznie wytwarzamy i produkujemy każdą płytkę przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu i technologii, zapewniając najwyższą jakość i trwałość blokowanych płytek podłogowych z PVC.

R-Tek Manufacturing produkuje wytrzymałe płytki podłogowe z PVC pod marką R-Tile o bogatych i atrakcyjnych odcieniach, wykończeniach, teksturach i opcjach łatwego łączenia.

Przy minimalnym przygotowaniu podłoża, rozwiązania podłogowe R-Tile mogą pokryć nierówne, wilgotne i zakurzone podłoża.

Dlaczego warto wybrać podłogi R-Tile PVC?

Blokujące się płytki podłogowe R-Tile z PVC są idealnym rozwiązaniem dla powierzchni przemysłowych, biurowych, handlowych, fabrycznych i magazynowych. Idealny do domu lub firmy, garażu samochodowego lub siłowni. R-Tek Manufacturing oferuje stylową, a jednocześnie praktyczną i gwarantowanie trwałą podłogę.

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać wielokrotnie nagradzane rozwiązania podłogowe z PVC. Zapewniające najwyższą jakość i estetykę, odporne na ciepło i chemikalia, o doskonałym wyglądzie i dotyku, które wykorzystują wystrój wnętrz, przemysłowe i detaliczne płytki podłogowe PVC R-Tek oferują najlepszą gwarancję jakości.

Zrównoważony rozwój ma kluczowe znaczenie w R-Tek Manufacturing. Blokujące płytki podłogowe PVC R-Tile są produkowane z materiałów pochodzących z recyklingu i w 100% nadają się do ponownego wykorzystania. Oferujemy opcje montażu bezklejowego, korzystamy z akumulatorowych wózków widłowych i jesteśmy w 100% zgodni z REACH.

Łatwy montaż

Niższy koszt cyklu życia

Redukuje kurz i hałas

Łatwy do czyszczenia i konserwacji

Niższy koszt cyklu życia

Akredytacja CE

Nie jest wymagana membrana przeciwwilgociowa, jastrych ani kleje

Zrównoważony ekologicznie

Doskonała trwałość i odporność na poślizg

Zmniejsza zmęczenie

Ciepła - izoluje posadzkę przemysłową

Do wyboru 10 kolorów

Blokujące płytki podłogowe R-Tile z PVC są idealnym rozwiązaniem do stosowania w przestrzeniach przemysłowych, biurowych, handlowych, fabrycznych i magazynowych. Idealny do domu lub firmy, garażu samochodowego lub siłowni. R-Tek Manufacturing oferuje stylowe, ale praktyczne i gwarantowane trwałe podłogi.

Zastosowania płytek podłogowych PVC

Istnieje produkt R-Tile odpowiedni dla każdego środowiska wewnętrznego, dla sektora przemysłowego i komercyjnego płytki blokujące Dovetail w wersji teksturowanej, w kratkę lub z ćwiekami byłyby idealne do pracy z ciężkimi maszynami / pojazdami i sprzętem do ćwiczeń.

Kolekcje Design i Urban są idealnym rozwiązaniem dla sklepów i biur.

R-Tile Design Collection Podłogi komercyjne i detaliczne

Ten film oferuje szybki i łatwy przewodnik, dlaczego warto wybrać R-Tile Design Collection do swojego projektu podłogowego.

Dachówka designerska dokonała rewolucji w projektach na całym świecie. Obecnie R-Tile jest sprzedawany w ponad 21 różnych krajach, a rosnący system luźnego układania blokad, połączony z niesamowitymi wzorami i projektami, przyciągnął globalne marki, takie jak Tesco i Aldi. Ta opatentowana technologia łączy w sobie łatwość instalacji systemu interlocking loose lay z wzornictwem i estetyką luksusowego winylu, aby zaoferować coś unikalnego i specjalnego. Design Tile oferuje redukcję czasu przestoju. Jeśli potrzebujesz dalszych dowodów obejrzyj filmik.

Instalacja R-Tile
Przewodnik

Nasze produkty podłogowe do zastosowań komercyjnych zostały opracowane z myślą o

szybka i łatwa instalacja

w głowie. Bez pyłu, głośnego hałasu i długich zamknięć dzięki R-Tile. Aby dać Ci wyobrażenie o tym, jak szybko to działa, 200M2 z zaledwie 3 instalatorami może być osiągnięte w ciągu zaledwie 1 dnia.

Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o tym, jak łatwo jest zainstalować R-Tile, aby przekształcić swoją przestrzeń.

Zastosowania komercyjnych płytek podłogowych Interlocking Floor Tile

Dzięki wszechstronności R-Tile może być stosowany w wielu przestrzeniach komercyjnych i handlowych. Poniżej stworzyliśmy listę możliwych zastosowań, które różnią się od ciężkich potrzeb i obszarów o dużym natężeniu ruchu pieszych.

Studia przypadków

Przepraszamy, nie udało nam się znaleźć żadnych postów. Proszę spróbować innego wyszukiwania.