Najlepsza alternatywa dla żywicy epoksydowej

Dowiedz się dlaczego poniżej.

R-Tile VS Epoxy

Najlepsza alternatywa dla posadzek z żywicy epoksydowej

Szukasz posadzki z żywicy epoksydowej, ale chciałbyś zbadać swoje możliwości w zakresie alternatyw? Nie szukaj dalej, zazębiające się płytki podłogowe są świetną alternatywą dla posadzek epoksydowych i oto dlaczego powinieneś je rozważyć…

Posadzki z żywicy epoksydowej V Płytki podłogowe Interlocking

Żywica epoksydowa może wymagać długiego czasu na utwardzenie, czasami do 6 tygodni, co oznacza, że mogą pojawić się pęknięcia lub niedoskonałości, jeśli nie zadbamy o nie w początkowej fazie. Natomiast zazębiające się płytki podłogowe są szybko i łatwo instalowane, wymagają minimalnego przygotowania podłoża i mogą być instalowane nawet na wilgotnych i nierównych podłożach. Blokujące płytki podłogowe nie wymagają czasu na osiadanie, co oznacza, że praca może być wznowiona po zakończeniu instalacji. Doświadczenie jest również potrzebne podczas instalowania epoksydowych rozwiązań podłogowych , jak czas mieszania i wlewania rozwiązania jest istotne , czasami lepiej jest szukać pomocy profesjonalisty , zwłaszcza jeśli błędy są wykonane te nie są łatwo naprawić . Podczas gdy płytki podłogowe z blokadą nie wymagają doświadczenia do instalacji, jest to bardzo prosty proces, jeśli masz odpowiednie narzędzia i zdrowy rozsądek!

Posadzki epoksydowe nie mogą być instalowane w niskich temperaturach, wymagane byłyby drogie systemy grzewcze, aby ogrzać pomieszczenie i podłogę do poziomu temperatury pokojowej. Natomiast płytki podłogowe interlocking mogą być montowane w każdej temperaturze. Zaleca się, aby pozwolić płytkom na aklimatyzację do określonej temperatury w pomieszczeniu przez 24 godziny, ale nie jest to zależne od dokładnej temperatury. Poziomy wilgotności mogą wpływać na trwałość posadzek epoksydowych, ponieważ nie oddycha po utwardzeniu, więc każda wilgoć uwięziona pod spodem może być problemem, gdy odparuje, co może prowadzić do pęcherzyków lub pęknięć, co skutkuje ewentualną potrzebą naprawy. Natomiast płytki podłogowe z blokadą są niezwykle trwałe i wytrzymałe oraz posiadają 15-letnią gwarancję na zużycie.

Aplikacje

Sprawdź naszą galerię instalacji i zastosowań, aby dać Ci wyobrażenie o wyglądzie i możliwościach posadzki przemysłowej R-Tile.

Przed i po

Wyniki nie kłamią, sprawdź ten obraz przed i po z magazynu. Płytka R-Tile jest łatwo instalowana na uszkodzonej podłodze epoksydowej.

Informacje o masie i obciążeniu pojazdu

Ten film pokazuje różne grubości płytek i jaki ciężar i pojazdy mogą obsługiwać w trudnych przemysłowych środowiskach pracy. R-Tek Manufacturing ma ponad 20 lat doświadczenia w przemyśle posadzek przemysłowych i może dopasować dla Państwa rozwiązanie w postaci płytek przemysłowych na miarę.

Instalacja R-Tile
Przewodnik

Zobacz film o instalacji R-Tile, który obejmuje wszystko, od wymaganych narzędzi do zapewnienia prawidłowego wykonania zazębienia. Aby uzyskać więcej informacji na temat instalacji naszych rozwiązań w zakresie posadzek przemysłowych, skontaktuj się z nami teraz.

Studia przypadków

Przepraszamy, nie udało nam się znaleźć żadnych postów. Proszę spróbować innego wyszukiwania.