Podłogi ESD od R-Tek

Podłoga Heavy Duty.

Podłogi antystatyczne i ESD

Przewodzące i rozpraszające nasze podłogi ESD są dostępne dla wszystkich sektorów przemysłu.

Antystatyczne płytki podłogowe R-Tile są statycznie rozpraszającymi lub przewodzącymi podłogami przeznaczonymi do stosowania w miejscach, gdzie komponenty lub osoby muszą być chronione przed ryzykiem wystąpienia ładunków antystatycznych.

Płytki podłogowe R-Tile ESD są produkowane w procesie formowania wtryskowego, co gwarantuje trwałe właściwości ESD. Użyte wraz z zestawem uziemiającym i matrycą przewodzącą tworzą bezpieczną podłogę przewodzącą, która może być wykorzystana jako podstawowe uziemienie.

Co to jest ESD Flooring?

ESD to akronim oznaczający „wyładowanie elektrostatyczne” i jest to działanie polegające na wytworzeniu ładunków elektrostatycznych w wyniku ruchu, a następnie dotknięciu innego obiektu w celu uwolnienia wyładowania.

Może być tworzony przez ludzi lub dowolny ruchomy sprzęt, taki jak wózki, przenośniki, ciężki sprzęt poruszający się po podłodze magazynu oraz naładowane izolatory, takie jak plastik. Dowiedz się więcej o czym jest podłoga ESD.

Łatwy montaż

Niższy koszt cyklu życia

Redukuje kurz i hałas

Łatwy do czyszczenia i konserwacji

Niższy koszt cyklu życia

Akredytacja CE

Nie jest wymagana membrana przeciwwilgociowa, jastrych ani kleje

Zrównoważony ekologicznie

Doskonała trwałość i odporność na poślizg

Zmniejsza zmęczenie

Ciepła - izoluje posadzkę przemysłową

Do wyboru 10 kolorów

Zaprojektuj przestrzeń projektu podłogi ESD zgodnie z Twoimi potrzebami.

Nasi eksperci od podłóg ESD przyjrzą się najdrobniejszym szczegółom projektu, aby zapewnić spełnienie wszystkich wymagań stawianych podłodze. Przy tak wielu aspektach, o których należy pamiętać, nie jest to już tak proste jak najładniejszy kolor. Podłogi komercyjne przeszły na inny poziom dzięki wymogom dotyczącym zdrowia i bezpieczeństwa. Należy wziąć pod uwagę takie punkty jak stosowane środki chemiczne, czy maszyny. Jednym z ostatnich i najważniejszych punktów, na które zwracamy uwagę jest branding i schemat kolorów, nasze komercyjne podłogi zostały użyte do wyznaczenia obszarów w przestrzeni, jak również dopasowania kolorów marki, aby utrzymać spójność w przestrzeni roboczej.

Wsparcie techniczne

Od początku do końca nasz personel będzie współpracował z klientami, aby ich doświadczenie było pozytywnym odzwierciedleniem naszej firmy i produktów podłogowych. Nasi pracownicy służą pomocą w przypadku wszelkich specjalistycznych pytań, które dotyczą wszystkiego, od programów czyszczących po wykorzystanie wagi i oceny poślizgu.

Studia przypadków

Przepraszamy, nie udało nam się znaleźć żadnych postów. Proszę spróbować innego wyszukiwania.