Podłoga z kolcami

Dowiedz się więcej poniżej.

R-Tile Podłoga z kolcami

Płytki podłogowe R-Tile z kolcami są oryginalną wersją w programie R-Tile i nadal są popularne w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszego. Płytka R-Tile z kolcami ma wszystkie te same cechy, co płytka podłogowa R-Tile z teksturą gołębiego ogona i jest dostępna w rozmiarach 5 i 7 mm.

5mm płytki R-Tile z kolcami mogą być używane w lekkich środowiskach komercyjnych, a 7mm będzie bardziej odpowiednie dla instalacji fabrycznych i magazynowych.

Łatwy montaż

Niższy koszt cyklu życia

Redukuje kurz i hałas

Łatwy do czyszczenia i konserwacji

Niższy koszt cyklu życia

Akredytacja CE

Nie jest wymagana membrana przeciwwilgociowa, jastrych ani kleje

Zrównoważony ekologicznie

Doskonała trwałość i odporność na poślizg

Zmniejsza zmęczenie

Ciepła - izoluje posadzkę przemysłową

Do wyboru 10 kolorów

Aplikacje

Sprawdź naszą galerię instalacji i zastosowań, aby dać Ci wyobrażenie o wyglądzie i możliwościach podłogi R-Tile.

Używane do przemysłowych i komercyjnych płytek podłogowych

Płytka kolczasta R-Tile została zastosowana we wszystkim, od podłóg fabrycznych, pomieszczeń handlowych i mieszkalnych siłowni/garażów.

Informacje o masie i obciążeniu pojazdu

Ten film pokazuje różne grubości płytek i jaki ciężar i pojazdy mogą obsługiwać w trudnych przemysłowych środowiskach pracy. R-Tek Manufacturing ma ponad 20 lat doświadczenia w przemyśle posadzek przemysłowych i może dopasować dla Państwa rozwiązanie w postaci płytek przemysłowych na miarę.

Instalacja R-Tile
Przewodnik

Zobacz film o instalacji R-Tile, który obejmuje wszystko, od wymaganych narzędzi do zapewnienia prawidłowego wykonania zazębienia. Aby uzyskać więcej informacji na temat instalacji naszych rozwiązań w zakresie posadzek przemysłowych, skontaktuj się z nami teraz.