Posadzki przemysłowe

Podłoga Heavy Duty.

Przemysłowe płytki podłogowe

Gama przemysłowych płytek podłogowych R-Tile jest idealna dla różnych rozwiązań przemysłowych, w tym magazynów, fabryk i wielu innych.

Produkowane w Wielkiej Brytanii, z wytrzymałego PVC, nasze rozwiązania posadzek przemysłowych zapewniają efektywne kosztowo, solidne i odporne na zużycie płytki, które zostały specjalnie zaprojektowane dla obszarów, gdzie wózki widłowe, wózki paletowe i wózki stacjonarne są w ciągłym użyciu.

Nasze przemysłowe płytki podłogowe wymagają minimalnej konserwacji, oferują doskonałe rozwiązania antypoślizgowe, antyzmęczeniowe i odporne na uderzenia.

Dlaczego warto wybrać przemysłowe płytki podłogowe?

Wszystkie nasze rozwiązania w zakresie posadzek przemysłowych posiadają unikalne, bardziej wytrzymałe i lepsze połączenie blokowe typu „dove tail”, które umożliwia szybką i łatwą instalację. To unikalne połączenie typu „gołębi ogon” oferuje również niemal bezszwową podłogę po zainstalowaniu.

Posadzki przemysłowe R-Tek mogą być wykorzystywane do pokrywania nierównych, wilgotnych i zakurzonych podłoży przy niewielkim lub żadnym przygotowaniu podłoża. Jeśli potrzebujesz płytek do posadzek przemysłowych – nasze rozwiązania stanowią bezpieczną, trwałą i wysoce opłacalną opcję.

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem magazynu, fabryki czy innego obiektu przemysłowego – płytki podłogowe z blokadą to konieczność.

Łatwy montaż

Niższy koszt cyklu życia

Redukuje kurz i hałas

Łatwy do czyszczenia i konserwacji

Niższy koszt cyklu życia

Akredytacja CE

Nie jest wymagana membrana przeciwwilgociowa, jastrych ani kleje

Zrównoważony ekologicznie

Doskonała trwałość i odporność na poślizg

Zmniejsza zmęczenie

Ciepła - izoluje posadzkę przemysłową

Do wyboru 10 kolorów

Aplikacje

Zobacz naszą galerię instalacji i zastosowań, aby dać Ci wyobrażenie o wyglądzie i możliwościach naszego asortymentu dla Twojego następnego projektu podłogowego.

Zastosowania dla przemysłowych płytek podłogowych

Magazyny – Magazyny są ważnym miejscem zapewniającym wysokie bezpieczeństwo i trwałość ze względu na dużą ilość towarów, które przez nie przechodzą.

Fabryki – Niezależnie od tego, czy Twoja firma produkuje beton, zabawki czy sprzęt sportowy, wysoce wytrzymała podłoga jest koniecznością.

Garaże – Nasz asortyment wytrzymałych przemysłowych płytek podłogowych jest idealnym rozwiązaniem dla garaży komercyjnych lub mieszkalnych.

Pomieszczenia komercyjne – Nasze płytki podłogowe oferują doskonałe właściwości antypoślizgowe, co czyni je bezpiecznym i idealnym rozwiązaniem podłogowym dla ruchliwych środowisk handlowych, o dużym natężeniu ruchu.

Informacje o masie i obciążeniu pojazdu

Ten film pokazuje różne grubości płytek i jaki ciężar i pojazdy mogą obsługiwać w trudnych przemysłowych środowiskach pracy. R-Tek Manufacturing ma ponad 20 lat doświadczenia w przemyśle posadzek przemysłowych i może dopasować dla Państwa rozwiązanie w postaci płytek przemysłowych na miarę.

Instalacja R-Tile
Przewodnik

Zobacz film o instalacji R-Tile, który obejmuje wszystko, od wymaganych narzędzi do zapewnienia prawidłowego wykonania zazębienia. Aby uzyskać więcej informacji na temat instalacji naszych rozwiązań w zakresie posadzek przemysłowych, skontaktuj się z nami teraz.

Cechy płytek przemysłowych R-Tek

Studia przypadków

Przepraszamy, nie udało nam się znaleźć żadnych postów. Proszę spróbować innego wyszukiwania.