Powierzchnia teksturowana - Gołębi ogon

Dowiedz się więcej poniżej.

R-Tile Textured (Surface Dove Tail Open Join)

Jest to nasza najbardziej popularna i udana przemysłowa teksturowana płytka podłogowa typu interlocking. Ze względu na unikalne i bardziej wytrzymałe połączenie blokowe typu „gołębi ogon”, które jest prawie niewidoczne po zainstalowaniu, oferuje lepsze rozwiązanie podłogowe niż żywice epoksydowe.

Może być stosowany w lekkich aplikacjach komercyjnych (4mm i 5mm), instalacjach fabrycznych i magazynowych (7mm) oraz w ciężkich aplikacjach przemysłowych (9mm).

Trudne do zużycia teksturowane płytki podłogowe z gamy przemysłowych płytek blokujących są luźno układane, szybko i łatwo instalowane i wymagają minimalnego przygotowania podłoża. Są one wykonane z wytrzymałego materiału PVC, który może wytrzymać duże obciążenie punktowe i uderzenia oraz są objęte 15-letnią gwarancją na produkt.

Dostępne w 10 standardowych kolorach.

Łatwy montaż

Niższy koszt cyklu życia

Redukuje kurz i hałas

Łatwy do czyszczenia i konserwacji

Niższy koszt cyklu życia

Akredytacja CE

Nie jest wymagana membrana przeciwwilgociowa, jastrych ani kleje

Zrównoważony ekologicznie

Doskonała trwałość i odporność na poślizg

Zmniejsza zmęczenie

Ciepła - izoluje posadzkę przemysłową

Do wyboru 10 kolorów

Aplikacje

Zobacz naszą galerię instalacji i zastosowań, aby dać Ci wyobrażenie o wyglądzie i możliwościach naszego asortymentu dla Twojego następnego projektu podłogowego.

Zastosowania dla przemysłowych płytek podłogowych

Magazyny – Magazyny są ważnym miejscem zapewniającym wysokie bezpieczeństwo i trwałość ze względu na dużą ilość towarów, które przez nie przechodzą.

Fabryki – Niezależnie od tego, czy Twoja firma produkuje beton, zabawki czy sprzęt sportowy, wysoce wytrzymała podłoga jest koniecznością.

Garaże – Nasz asortyment wytrzymałych przemysłowych płytek podłogowych jest idealnym rozwiązaniem dla garaży komercyjnych lub mieszkalnych.

Pomieszczenia komercyjne – Nasze płytki podłogowe oferują doskonałe właściwości antypoślizgowe, co czyni je bezpiecznym i idealnym rozwiązaniem podłogowym dla ruchliwych środowisk handlowych, o dużym natężeniu ruchu.

Informacje o masie i obciążeniu pojazdu

Ten film pokazuje różne grubości płytek i jaki ciężar i pojazdy mogą obsługiwać w trudnych przemysłowych środowiskach pracy. R-Tek Manufacturing ma ponad 20 lat doświadczenia w przemyśle posadzek przemysłowych i może dopasować dla Państwa rozwiązanie w postaci płytek przemysłowych na miarę.

Instalacja R-Tile
Przewodnik

Zobacz film o instalacji R-Tile, który obejmuje wszystko, od wymaganych narzędzi do zapewnienia prawidłowego wykonania zazębienia. Aby uzyskać więcej informacji na temat instalacji naszych rozwiązań w zakresie posadzek przemysłowych, skontaktuj się z nami teraz.