Excel - Podłogi z ukrytym łączeniem

Dowiedz się więcej poniżej.

Podłogi R-Tile Excel (Hidden Join)

Dostępne w grubościach 5mm i 7mm. Płytki podłogowe R-Tile Excel mają wszystkie te same cechy, co standardowe teksturowane płytki typu „gołąbek”, z wyjątkiem tego, że korzystają z ukrytego systemu łączenia blokad z fazowaną krawędzią, która oferuje bardziej tradycyjny wygląd płytek winylowych.

Dostępna w dwóch grubościach, 5mm płytka podłogowa zazębiająca się jest odpowiednia tylko dla obszarów ruchu pieszego, a 7mm płytka podłogowa zazębiająca się jest odpowiednia dla ruchu pieszego i lekkiego ruchu kołowego.

Płytki podłogowe R-Tile Excel są luźno ułożone, szybkie i łatwe w montażu i wymagają minimalnego przygotowania podłoża. Są one wykonane z wytrzymałego materiału PVC, który może wytrzymać duże obciążenie punktowe i uderzenia oraz są objęte 15-letnią gwarancją na produkt.

Dostępne w 10 standardowych kolorach.

Łatwy montaż

Niższy koszt cyklu życia

Redukuje kurz i hałas

Łatwy do czyszczenia i konserwacji

Niższy koszt cyklu życia

Akredytacja CE

Nie jest wymagana membrana przeciwwilgociowa, jastrych ani kleje

Zrównoważony ekologicznie

Doskonała trwałość i odporność na poślizg

Zmniejsza zmęczenie

Ciepła - izoluje posadzkę przemysłową

Do wyboru 10 kolorów

Aplikacje

Sprawdź naszą galerię instalacji i zastosowań, aby dać Ci wyobrażenie o wyglądzie i możliwościach podłogi R-Tile.

Ukryte połączenie daje nowe możliwości projektowe

Płytki podłogowe R-Tile Excel zostały zaprojektowane tak, aby sprostać różnym zastosowaniom, w tym ruchowi pieszemu i lekkiemu ruchowi kołowemu. Wszystkie płytki podłogowe typu interlocking oferują dobrą instalację termiczną i akustyczną, a także doskonałe właściwości antypoślizgowe i uderzeniowe.

-Sklepy, biura, szkoły i uczelnie (5mm, 7mm)
-obiekty sportowe i rekreacyjne, więzienia, posterunki policji i straży pożarnej (5mm, 7mm)
-Garaż i warsztaty, wystawy (5mm, 7mmPłytki podłogowe zazębiające się Excel R-Tile mogą być instalowane bez konieczności stosowania membrany przeciwwilgociowej, jastrychu lub kleju, co pozwala na szybki czas instalacji przy zmniejszonym koszcie, jak również na znaczne zmniejszenie emisji lotnych związków organicznych.

Ukryte połączenie międzypłytkowe Excel oferuje bardziej estetyczną podłogę dla tych projektów, w których pożądany jest ulepszony wygląd.

Informacje o masie i obciążeniu pojazdu

Ten film pokazuje różne grubości płytek i jaki ciężar i pojazdy mogą obsługiwać w trudnych przemysłowych środowiskach pracy. R-Tek Manufacturing ma ponad 20 lat doświadczenia w przemyśle posadzek przemysłowych i może dopasować dla Państwa rozwiązanie w postaci płytek przemysłowych na miarę.

Instalacja R-Tile
Przewodnik

Zobacz film o instalacji R-Tile, który obejmuje wszystko, od wymaganych narzędzi do zapewnienia prawidłowego wykonania zazębienia. Aby uzyskać więcej informacji na temat instalacji naszych rozwiązań w zakresie posadzek przemysłowych, skontaktuj się z nami teraz.