Podłogi do garażu i warsztatu

Podłoga Heavy Duty.

R-Tile Garażowe podłogi

Wszystkie podłogi garażowe i warsztatowe R-Tile posiadają akredytację CE i zostały z powodzeniem zainstalowane w wielu wiodących europejskich zakładach produkcyjnych i inżynieryjnych.

Ten asortyment wytrzymałych płytek blokujących jest idealnym rozwiązaniem podłogowym dla komercyjnych lub mieszkalnych garaży, warsztatów i wielu innych miejsc.

Płytki podłogowe są łatwe w montażu i utrzymaniu oraz są odporne na uderzenia, co czyni je odpowiednim pokryciem podłogowym w ruchliwych środowiskach pracy – idealne do podłóg w garażach i warsztatach, które mogą przyjmować wiele nadużyć.

Wszystkie zazębiające się pokrycia podłogowe R-Tile oferują ocenę antypoślizgową R10, są ognioodporne i zapewniają doskonały poziom instalacji oraz redukcji hałasu i kurzu.

Co wyróżnia Pokrycie podłogi warsztatowej R-Tile?

System podłóg blokowych R-Tile został zaprojektowany z myślą o dużym natężeniu ruchu i trwałości. Nasz blok jest nagradzany i jest teraz sprzedawany na całym świecie, ponieważ wieści o jego jakości rozprzestrzeniają się, a my produkujemy je od 20 lat.

Nasze podłogi garażowe i warsztatowe są zaprojektowane tak, aby wytrzymać duże obciążenia i przedmioty, takie jak podnośniki silnikowe i maszyny, aby zapewnić, że nie osłabnie z czasem. Z marek takich jak Jaguar i Landover przy użyciu naszego rozwiązania podłogowego w swoich fabrykach i garażach komercyjnych, to daje wyobrażenie o rodzaju standardów jakości naszych płytek spełniają.

Nasz zespół oferuje pomoc i doradztwo, aby znaleźć naszym klientom idealną grubość i najbardziej opłacalne rozwiązanie dla ich potrzeb garażowych i warsztatowych podłóg. Nie oferujemy tylko jednej grubości i wykończenia, ciężko pracowaliśmy nad rozwojem całej naszej gamy, aby dać naszym klientom R-Tile, które spełnią ich specyfikację, dając znacznie szersze korzyści niż podłogi betonowe.

Łatwy montaż

Niższy koszt cyklu życia

Redukuje kurz i hałas

Łatwy do czyszczenia i konserwacji

Niższy koszt cyklu życia

Akredytacja CE

Nie jest wymagana membrana przeciwwilgociowa, jastrych ani kleje

Zrównoważony ekologicznie

Doskonała trwałość i odporność na poślizg

Zmniejsza zmęczenie

Ciepła - izoluje posadzkę przemysłową

Do wyboru 10 kolorów

Aplikacje

Zobacz naszą galerię instalacji i zastosowań, aby dać Ci wyobrażenie o wyglądzie i możliwościach R-Tile w wielu warsztatach i garażach w Wielkiej Brytanii i poza nią.

Alternatywa dla posadzek epoksydowych

Płytki blokujące są świetną alternatywą dla powłok podłogowych w garażu, takich jak farba epoksydowa. Powłoki epoksydowe wymagają długiego czasu utwardzania i są trudne w montażu na nierównych podłożach, natomiast płytki z serii R są łatwe w montażu i utrzymaniu w różnych warunkach.

Dowiedz się więcej informacji na temat korzyści płynących z podłóg blokowanych vs. epoksydowych.

Informacje o masie i obciążeniu pojazdu

Ten film pokazuje różne grubości płytek i jaki ciężar i pojazdy mogą obsługiwać w trudnych przemysłowych środowiskach pracy. R-Tek Manufacturing ma ponad 20 lat doświadczenia w przemyśle posadzek przemysłowych i może dopasować dla Państwa rozwiązanie w postaci płytek przemysłowych na miarę.

Instalacja R-Tile
Przewodnik

Zobacz film o instalacji R-Tile, który obejmuje wszystko, od wymaganych narzędzi do zapewnienia prawidłowego wykonania zazębienia. Aby uzyskać więcej informacji na temat instalacji naszych rozwiązań w zakresie posadzek przemysłowych, skontaktuj się z nami teraz.

Garaż i warsztat Cechy podłogi

Studia przypadków

Przepraszamy, nie udało nam się znaleźć żadnych postów. Proszę spróbować innego wyszukiwania.