podłoga w kratkę

Dowiedz się więcej poniżej.

R-Tile Podłoga w kratkę

Płytka podłogowa R-Tile chequered interlocking dostępna jest w grubości 4mm.

Płytki podłogowe R-Tile Chequer Plate posiadają wszystkie te same cechy, co nasze standardowe płytki z fakturą gołębią, z tym, że korzystają z systemu zazębiania z dopasowanymi kluczami, które po zainstalowaniu sprawiają, że połączenie zazębiania jest praktycznie niewidoczne, co daje prawie bezproblemową podłogę.

Płytki podłogowe w szachownicę o grubości 4 mm nadają się wyłącznie do miejsc, w których odbywa się ruch pieszy, natomiast płytki o grubości 5/7 mm nadają się do miejsc o dużym natężeniu ruchu pieszego i lekkiego ruchu kołowego, np. pojazdów samochodowych.

Obie wersje płytek podłogowych Chequer są luźno układane, a ich montaż jest szybki i łatwy, przy minimalnym przygotowaniu podłoża. Wszystkie płytki podłogowe R-Tile są wykonane z wytrzymałego materiału PVC, który może wytrzymać duże obciążenie punktowe i uderzenia oraz są objęte 15-letnią gwarancją na produkt.

Łatwy montaż

Niższy koszt cyklu życia

Redukuje kurz i hałas

Łatwy do czyszczenia i konserwacji

Niższy koszt cyklu życia

Akredytacja CE

Nie jest wymagana membrana przeciwwilgociowa, jastrych ani kleje

Zrównoważony ekologicznie

Doskonała trwałość i odporność na poślizg

Zmniejsza zmęczenie

Ciepła - izoluje posadzkę przemysłową

Do wyboru 10 kolorów

Aplikacje

Zobacz naszą galerię instalacji i zastosowań, aby dać Ci wyobrażenie o wyglądzie i możliwościach naszego asortymentu dla Twojego następnego projektu podłogowego.

Zastosowania dla przemysłowych płytek podłogowych

Sprawdź naszą galerię instalacji i zastosowań, aby dać Ci wyobrażenie o wyglądzie i możliwościach podłogi R-Tile.

Informacje o masie i obciążeniu pojazdu

Ten film pokazuje różne grubości płytek i jaki ciężar i pojazdy mogą obsługiwać w trudnych przemysłowych środowiskach pracy. R-Tek Manufacturing ma ponad 20 lat doświadczenia w przemyśle posadzek przemysłowych i może dopasować dla Państwa rozwiązanie w postaci płytek przemysłowych na miarę.

Instalacja R-Tile
Przewodnik

Zobacz film o instalacji R-Tile, który obejmuje wszystko, od wymaganych narzędzi do zapewnienia prawidłowego wykonania zazębienia. Aby uzyskać więcej informacji na temat instalacji naszych rozwiązań w zakresie posadzek przemysłowych, skontaktuj się z nami teraz.