Podłoga z łupka z ukrytym łączeniem

Dowiedz się więcej poniżej.

Podłogi z łupka (Hidden Join)

Dostępne tylko w wersji 6 mm. Płytka podłogowa R-Tile Slate z zamkiem została opracowana, aby spełnić wymagania zastosowań komercyjnych, mieszkaniowych i domowych.

Unikalne wykończenie powierzchni Slate z ukrytym łączeniem i fazowanym ryglem ma wygląd tradycyjnych płytek ceramicznych i zalety produktu winylowego.

Płytki podłogowe R-Tile Slate interlocking nadają się wyłącznie do ruchu pieszego.

Płytki podłogowe R-Tile Slate to płytki luźno układane, szybkie i łatwe w montażu, wymagające minimalnego przygotowania podłoża. Wykonane są z wytrzymałego materiału PVC, który zapewnia doskonałe właściwości antypoślizgowe i jest wyjątkowo wygodny pod stopami oraz objęty 15-letnią gwarancją na produkt.

Dostępne w 10 standardowych kolorach.

Łatwy montaż

Niższy koszt cyklu życia

Redukuje kurz i hałas

Łatwy do czyszczenia i konserwacji

Niższy koszt cyklu życia

Akredytacja CE

Nie jest wymagana membrana przeciwwilgociowa, jastrych ani kleje

Zrównoważony ekologicznie

Doskonała trwałość i odporność na poślizg

Zmniejsza zmęczenie

Ciepła - izoluje posadzkę przemysłową

Do wyboru 10 kolorów

Instalacja i czyszczenie

Dwie z głównych zalet płytek Design Tiles to łatwość montażu i właściwości czyszczące. Poniżej znajdziesz więcej szczegółów.

  • Ponieważ płytki są luźno ułożone, nie jest wymagany klej, instrukcje montażu są dostępne na życzenie.
  • Łatwa wymiana lub naprawa pojedynczych płytek.
  • Łatwe czyszczenie i konserwacja dzięki powłoce PU.

Zrównoważony

Gama dachówek R-Tek Manufacturing jest przyjazna dla środowiska, po zakończeniu okresu użytkowania możemy odebrać dachówki i poddać je recyklingowi, aby wyprodukować kolejną generację R-Tile.

W produkcji R-Tiles nie ma również odpadów, ponieważ wszelkie odrzucone płytki i nadwyżki materiału są przetwarzane na miejscu.

Informacje o masie i obciążeniu pojazdu

Ten film pokazuje różne grubości płytek i jaki ciężar i pojazdy mogą obsługiwać w trudnych przemysłowych środowiskach pracy. R-Tek Manufacturing ma ponad 20 lat doświadczenia w przemyśle posadzek przemysłowych i może dopasować dla Państwa rozwiązanie w postaci płytek przemysłowych na miarę.

Instalacja R-Tile
Przewodnik

Zobacz film o instalacji R-Tile, który obejmuje wszystko, od wymaganych narzędzi do zapewnienia prawidłowego wykonania zazębienia. Aby uzyskać więcej informacji na temat instalacji naszych rozwiązań w zakresie posadzek przemysłowych, skontaktuj się z nami teraz.